ŞİFA KAYNAĞI ORGANO GOLD GOURMET KING OF COFFEE


king2-875x1000Organo Gold; sağlığa faydalı ürünleriyle kahve sektörüne farklı bir soluk getiren güçlü bir marka. Kahve denince akla kafein gelir ve kimileri kahvenin zararlı olduğunu düşünür. Organo Gold bu algıyı bozmak, kahveye hakettiği değeri kazandırmak için, sağlığı bozmayan ve hatta faydalı maddeler içeren kafeinsiz kahveler üretti. Bahsettiğimiz madde; ganoderma lucidum yani ülkemizde tanınan ismiyle kırmızı reishi mantarı. Peki nedir bu kırmızı reishi mantarı? Kendisi 5000 yıllık bir geçmişe sahip bir mantar çeşididir. Birçok soylu krallar ve aileleri bu mantarın eşsiz gücüne şahit olduktan sonra bu özel mantara devlet hazinesi olarak bakmışlar. Uzak Doğu’nun zirve yerlerinde organik olarak kendiliğinden yetişen ganoderma lucidum, ölümsüzlük mantarı olarak da anılmaktadır. Nadir olarak, 9 ay gibi uzun bir sürede yetişen ganoderma lucidum, içerisinde barındırdığı şifa kaynağı ile insanların her türlü sağlık problemlerini çözen bir doğa hediyesidir. Ülkemizde kırmızı reishi mantarı olarak tanınan bu mucizevi mantar insanlığın kaybettiği sağlığını tekrar kazandırmak için bir şans olarak görülüyor.

Organo Gold, neredeyse tüm dünya ülkelerinin bakanlıkları ve sağlık enstitüleri tarafından tam puan ve onay alan bir marka haline gelmiş ve ülkemizde de Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.  Ayrıca ülkemiz insanı için büyük önem arz eden helal sertifikaya sahip.

Bazı faydalarına değinecek olursak;

  1. Bağışıklık sistemini güçlendirir, virüslerden, bakterilerden ve benzeri zararlı mikroplardan vücudu koruyarak  hastalığa yakalanmayı önler.
  2. Hücre yenileyici özelliği ile yaşlanmayı geciktirir ve zararlı toksinleri vücuttan atar
  3. Hastalıkları tedavi eden reishi, aynı zamanda tam bir vücut kalkanıdır.
  4. Kan akışını düzenleyerek, kalp krizi riskini yarı yarıya indirir.
  5. Kansere karşı güçlü bir savaşçı kalkandır.

Organo Gold gourmet king of coffee, Organo Gold ürünleri içerisinde en özel kahve olarak görülüyor. King of coffee’yi özel yapan ise daha sert olması, içerisinde sadece kırmızı reishi mantarı ve organik çok kavrulmuş kahve olması. 1 Kutu Organo Gold king of coffee içerisinde 25 poşet kahve bulunuyor.

Reklamlar

2 comments

  1. Bu ürünü nereden ve nasıl , kaç tl ile temin edebilirim . tel No 05327489448 Mustafa Sevinç . Teşekkür ederim .

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s