STARBUCKS’IN YENİ ÇIKAN KAHVE ÇEKİRDEKLERİ


Starbucks’ın kahve çekirdeklerini ve aromalarını önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Bugün Starbucks’a yolum düştü ve yeni çıkan kahveler olduğunu farkettim ve bunları da hemen size duyurmak istedim. Kahvelerin tanıtımlarında yanında kullanabileceğimiz lezzet arttırıcılara da değinmişler, pek hoş olmuş 🙂 Paketlerin fiyatı 22 Tl. Hepsi birbirinden lezzetli görünüyorlar, tercih yapmak zor olacak ❤

Siteden alıntıdır

1Anniversary Blend‘in yoğun ve baharlı tadı yıllanmış Endonezya kahvesinde gizli. Starbucks’ın zengin kahve mirasını kutlamak üzere üretilen bu Asya Pasifik harmanı güne muhteşem bir başlangıç yapmak isteyenler için birebir. Tamamlayıcı Lezzetler: Akçaağaç, yulaf, tarçın, tereyağı.

5c3b7dbe80ef40dc9114c3ecd2931060

Kolombiya‘nın orta batısında, çok sert ve dağlık bir bölgede yetiştirilir. Yüksek rakımlar ve bölgenin kuru, çetin bitki örtüsü kahvenin parlak lezzetinin oluşumuna yardımcıdır. Bu kahvemizin tamamlayıcı lezzetleri bitter çikolata ve kuruyemiştir.

fccfe6cee2fd49acb7c8cab60cf07d32Doğu Timor’un orta batısında kalan Ermera yöresinde yetiştirilir. 1250 metre rakımdaki dik yamaçlarda yetişen bu kahve, yıkama yöntemiyle işlenir; Bourbon ve hibrid türevler içerir. Bu kahvemizin tamamlayıcı lezzetleri taze otlar, baharlı ve tuzlu krakerler ile limonlu kurabiyelerdir.

a392dddedc6843b3bc8e5a08ffeb9b69Bir yudum aldığınızda bu kahvenin Starbucks özelliklerini taşıdığını hemen anlayacaksınız. En kaliteli Latin Amerika kahve çekirdeklerinin harmanı olan House Blend, dengeli olarak tanımladığımız; ağızda ne baskın ne de az lezzet bırakan bir kahvedir. Tamamlayıcı Lezzetler: Fındık, elma, yaban mersini.

d153827899444178ad41d9c7f285138b

Bu özel seçilmiş Latin Amerika çekirdeklerini daha kısa süre kavurarak kakao ve kavrulmuş fındık lezzetlerinin ortaya çıkmasını sağladık. Hafif içimli bu kahvemizin tamamlayıcı lezzetleri fındık ve sütlü çikolatadır. 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s