Bir Kahve Molasında Bireysel İhtiyaç Kredisi Almaya Ne Dersiniz?


ihtiyac-kredisi-cepteteb

Evet, yanlış okumadınız, yeni nesil bankacılığın tüm nimetlerinden faydalanan biz banka müşterilerinin bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak için günlerce süren bankacılık işlemleri peşinde koşmaları artık çok gerilerde kaldı.

Bankalar artık yatırım oklarını birer ikişer dijital bankacılığa yani şubesiz bankacılığa yöneltmiş durumda. Şubesiz bankacılık, hem bankanın hem de müşterilerinin karşılıklı fayda sağladıkları bir sistem. Şöyle ki; hem şube ve personel giderlerinden kurtulan bankalar hem de işlem ücretinden kurtulup avantajlı mevduat ve kredi faiz oranlarından yararlanmayla beraber zamandan da tasarruf eden müşteriler için karşılıklı bir memnuniyet söz konusu. Hal böyle olunca, bankaların mobil uygulamalarının alt yapısı, verimliliği, erişilebilirliği ve tasarım detayları için dijital bankacılığa yatırım yaparken müşteriler de yavaş yavaş bu yeni nesil bankacılığa geçiş yapıyor.

Bugün dijital bankacılık sayesinde, ne bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu sürecinde, ne de başvurunuza onay geldikten sonra kredinizi kullanmak istediğinde herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Hem kredi başvurunuzu hem de kredi kullanımınızı internetten veya mobil kanallardan istediğiniz an kolayca yapabiliyorsunuz. Üstelik şube kullanmadığınız için daha avantajlı faiz oranlarından da yararlanabiliyorsunuz. Bu kadar kolaylığın üzerine bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzun çok çabuk neticelenmesi ve kredinizin kullanıma açılması da ayrı bir avantaj olmuş.

İşte, bireysel ihtiyaç kredisi almak bu kadar kolay! İster kahve molasında, ister öğle arasında, her ne şekilde olursa olsun bir tıkla krediniz ayağınızda 😉

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s